3D Nevresim Takımı Mışıl Mışıl Uyutur

EditörSeleden18/09/20170 YorumlarEv Modası,
3d nevresim takımı

Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için 3D Nevresim Takımı modellerini tanımak isteyenler için bir rehber olsun istedik. Clasy ve cotton box markalarının nevresim setlerini gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Artık eskisi gibi gösterişsiz ve soluk nevresimlerle uykunuzu kaçırmayın. Uyku zevkinize hitap eden, sizi mışıl mışıl uyutup dinç uyandıran ferah nevresimleri yakından tanıyın.3d baskı saten nevresim takımlarının %100 pamuk ipliğinden üretilmiş olması, büyük bir avantaj sağlıyor. Tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları seçenekleri de var. Pamuk saten nevresim takımı fiyatlarına baktığımızda fiyat aralığının 130 ila 240 TL arasında olduğunu görüyoruz. Bu da uygulanan teknoloji ve baskı kalitesiyle ilgilidir. 3d baskılı saten nevresim takımı modeli çeşitliliğimiz her geçen gün daha da artmakta. Mağazamızda %40 civarına ulaşan indirimler sizi bekliyor.

​​

3d baskı saten nevresim takımları tercih etmeli miyim?Evet tercih edebilirsiniz. Sağlık açısından herhangi bir zararı yoktur. Alerjen ve yan etki içermez. Bilinen nevresimler gibi sağlıklıdır. Misafir ağırladığınız zamanlarda ayrıca göze hitap eden modeller seçerek evinizde bulundurabilirsiniz.


 
​​
Daha önce nevresim almadım, yatağıma uygun ürünü nasıl anlayacağım?


İlk kez nevresim satın alacaksanız, öncelikle yatak ölçünüzü öğrenin. Yatak ve yorganlarınız, yastıklarınızı da ölçülendirdikten sonra size uygun bir nevresim setini satın alma aşamasına geçebilirsiniz. Standart olarak tüm yatak, yorgan ve yastıklar belli boy ve oranlardadırlar. Siz de yatak standartlarınıza uygun bir nevresim alabilirsiniz.
 
​​
 
​​

Nevresimlerde kumaş farklılıkları önemlidir


Pamuklu nevresim huzurludur, konfor sağlar. Sağlık açısından ilk sırada kullanımı tavsiye edilir. Sıcak uyku sevenlere tavsiye ediyoruz. Pamuk nevresim takımı sıcaklığınızı korur, sizi üşütmez.


Keten nevresimler yazın serin, kışın ılıktırlar. Pamuklular gibi randuman sağlamayabilirler. İkinci tercih edeceğiniz bu olmalı. Nostalji severler için keteni tavsiye ediyoruz. Günümüzde genç kuşaklar da keten kullanmaya başladı. 


Polyester nevresimler herhangi bir sağlık sorunu yaratmazlar. Avantajları ütüye ihtiyaç duymamaları ve hafif olmaları. Ayrıca ekonomiktir. Günümüzde birçok insan polyester nevresim takımı kullanır. Çalışma hayatı ve ev hayatının verdiği yoğunluktan zaman yaratamayanlar için idealdir.

Yorum Yazın