Admira: Gitarın Profesyonellerine Hitap Ediyor

EditörSeleden16/09/20170 YorumlarMüzik,
Başlangıç düzeyinden, üst seviyeye gitar kullanıcıları için gitar tavsiyesi oluşturduk. Bu tavsiye içerisinde yer almayan gitar modelleri için ayrıca bir liste hazırlanacaktır. 
 
 
 
Admira gitar modelleri, profesyonel müzisyenlere hitap etmeye devam ediyor. Türkiye'de sokak müziği yapan müzisyenler, açık hava konserleri verenlerin tercih ettiği gitar modelleri listesinde hâlâ öncü. İspanyol gitar markalarının dünyada yüzlerce marka ve model üretmesinin yanı sıra, Admira gitarların ekonomik ve tutarlı olması gitar fiyatları arasında tercih edilmekte. Sağlam tuşelerle rahat çalım sağlayan, tekne ve kapakta arıza oluşturmayan. Gitar teli modeli ayırt etmeksizin, her tele adapte olabilen yüksek sesli gitarlardır. Ses yüksekliği, sokak müziğinde açık hava konserlerinde oldukça önemlidir. Kalabalık bir ortamda, birden çok sesin etken olduğu yerlerde admira gitarlar kendilerini hissettirirler.  Klasik, elektro klasik ve flamenko gitar modelleri içinde baş tacıdırlar. Düşük, orta ve yüksek tansiyon gitar teli ile çalınabilirler. Üretimi İspanya'da yapılmaktadır.
 
Almansa, Almira, altamira gibi gitar markaları da İspanyol menşeidir. Hepsi Admira ailesinin genel özelliklerini yansıtırlar. 
 
 
 
Extreme Gitar
 
Orta düzey kullanıcıya hitap eden bir gitar markasıdır. Modelleri arasında uçurum olmamakla birlikte, kullanım rahatlığı açısından farklılık gösterirler. Ekonomik düzeyde gitarlardır. Klasik ve akustik gitar modelleriyle ünlüdürler. Her yere rahat uyum sağlayabilirler. Bütçe planlaması düşük olanlar için extreme gitar modelleri önerilir. Extreme için akustik gitar seçimi yapılabilir. Düşük ve orta tansiyon gitar teli ile çalınabilirler. Üretimi Türkiye'de yapılmaktadır.
 
 
 
Rodriguez Gitar
 
Rodriguez gitarlar, yükses ses veren ekonomik gitarlardır. Çalımı orta düzeyde, extreme gitar modellerine benzerlik gösterirler. Başlangıç ile orta  seviyede olanlar için tavsiye edilirler. Gitar kurslarında Rodriguez, Manuel Raymond gitarlar kullanılırlar. Düşük ve orta tansiyon gitar teli ile çalınabilirler. Klasik ve elektro gitar ailesinde etkin bir gücü vardır. 
 
 
 
Manuel Raymond Gitar
 
Manuel Raymond Gitar
 
Başlangıç ve orta düzey gitarcılar için tavsiye edebiliriz. Çocuk ve ilk gençlik yıllarında gitara hevesli, gitar kursuna gitmek isteyen herkesin tercih edebileceği gitar markasıdır. Modelleri içinde klasik gitarlar bulunur. Düşük bütçeye gitar sahibi olmak isteyen herkesin tercih edebileceği modellerdir. Manuel Raymond hafif, taşıması kolaydır. Klavyesi ince, ses yüksekliği orta düzeydedir. Renkli gitarlar üreterek çocuklara kendini sevirmiştir. Düşük tansiyon gitar teli ile çalınabilirler. Üretimi Türkiye'de yapılmaktadır. 
 
 
Kategori yöneticinizle günün her saatinde destek alabilirsiniz.  

Yorum Yazın