Ev Tekstili Yaşamın Ortopedisi

EditörSeleden21/08/20170 YorumlarDekorasyon,Ev Modası,

Evinize, otelinize, yazlığınıza, tüm yaşam alanlarınıza ev tekstili ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bebek odası, çocuk odası, ebeveyn, misafir ve kendi yatak odanıza nevresim takımları, yastık, yorgan satın almalarınız için çeşitli indirimler de uyguluyoruz.

Banyo Tekstili için her şey!

Bornoz setleri, havlu setleri her biri özenle üretilmiş olup kullanım şıklığı sunar. Uzun süre dayanıklılık gösterir. Cildinizin hassasiyetine özen gösterir. Çift kişilik bornoz setleri dilediğiniz boy ve beden seçenekleriyle, renk uyumluluğu sağlar. Mutfak ve banyo havlularınızı da bornoz setleri için kombin oluşturmanız mümkün. Aynı renk gruplarından seçim yapabilirsiniz. 

Yatak odanızı, oturma odalarınızı modernize eder!

Yatak odası nevresim takımı, yastık, yorgan ile sınırlı olmasa da temel bir ihtiyaçtır. Tercihleriniz pratik, sağlıklı, gösterişli yönündeyse Cotton Box, Clasy, Örtüm markalarımıza ait tek kişilik ve çift kişilik nevresimlerimizi gözden geçirmeye başlayabilirsiniz. Pamuklu, keten, polyester olmak üzere birbirinden gösterişli olan bu setler için bazı ipuçlarımız var.

* Yazın serinliği arayanlar için keten nevresim takımı;
* Sıcak ve soğuk geçişlerine karşı ısı farklılığı istemeyenlere pamuklu nevresim takımı,
* Kolay ütülenebilen, kırışmayan, zahmetsiz isteyenlere polyester nevresim takımı,
* Dört mevsim kullanışlılığı isteyenler için, her mevsim nevresim takımı öneriyoruz.

Çocuklarınızı uykularından etmeyin!

Bebekler, çocuklar ve gençler için keyifli uyku saatlerini unutmadık. 3d nevresim takımı tam da çocuklarınız için. 3d nevresim takımı modelleri kumaş yapıları, baskı kaliteleri itibariyle sağlıklıdırlar. Herhangi bir alerjen etken bulundurmazlar. Cilde zarar vermedikleri gibi, bol keyif ve huzur verirler. 

Yıkama, durulama, kurulama için

Çamaşır makinenizi 30 derece ayarında tutarak, nevresimlerinizi yıkayabilirsiniz. Düşük devirde, çamaşır suyu kullanmadan yıkamanız önerilir. 

İade ve değişim kapsamı

Tekstil ürünlerinin tamamı, kullanımdan ötürü değişim ve iade şartlarına dahil değildir. İade ve değişim işlemleri için, ürünün kullanılmamış olmasına özen gösteriniz.  

Yorum Yazın