Jansport Çantalar Ömür Boyu Garantili

EditörSeleden20/03/20190 YorumlarÇanta,

okul çantası


JanSport, şu anda dünyanın en büyük giyim - tekstil şirketlerinden birisi olan VF Corporation bünyesinde bulunmaktadır. JanSport, VF Corporation'a ait olmakla birlikte sırt çantası ve çeşitli okul kıyafetleri üretmektedir. Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl satılan sırt çantalarının neredeyse yarısını JanSport 'un sattığı düşünülmektedir.


Jansport Şirketinin Geçmişi


Jansport markası, Amerika Birleşik Devletleri'nin Seattle eyaletinde kurulmuştur. Murray Pletz ve karısı Janis Lewis ile birlikte, Murray'in babası Norman Pletz kurucu ortaklardır. Aynı zamanda şirket "JanSport" ismini, Janis Lewis'in kısaltılmış adı Jan'den almıştır.

JanSport diğer markaların aksine, o güne kadar üretilen çantalar çok büyük yapıda oluyorken, kendileri "Sırt Çantası" olarak tabir ettiğimiz daha ufak ve daha kolay taşınabilir çantaları üretmeye başlamışlardır. Dünya genelinde bu anlamda üretim yapan ve insanların pratik şekilde eşyalarını taşımasını kolaylaştıran JanSport, okul çocuklarının okul çantası ihtiyacını da fazlasıyla karşılamıştır. 1975 yılında seyahat çantası üretmeye başlayan ve kendine ait patentiyle sırt çantasına sahip olan JanSport, 1986 yılında Amerikan Tekstil Devi VF Corporation bünyesine katılmıştır.JanSport Çantalarının Kalitesi


JanSport sırt çantası özellikle de üstün kalitesi ve mühendislik harikası ile ön plana çıkıyor diyebiliriz. ABD'nin en çok satan sırt çantası olma özelliği de bunun bir göstergesi. Özellikle omuz çantası, okul sırt çantası modelleriyle tamamen "dayanıklı" bir çanta olması yüksek kullanımın bir sebebidir. 1976 yılından bu yana şirketin genel vizyonu en dayanıklı çantaları üretmek olmuş. Bu nedenle piyasadaki müdavimlerinden biraz yüksek fiyatlarda satılıyor olsa da kesinlikle buna değiyor. Çünkü JanSport Çantalarının en dikkat çekici özelliği, ömür boyu garanti altında olmasıdır. Evet, bu şirket size bir çantası için 30 yıl süreyle garanti hizmeti sunuyor.

JanSport Çantaları Ömür Boyu Garantili


Tam olarak tüm dünya genelinde kendi ürünlerine en çok güvenen markalardan birisi diyebiliriz JanSport için. Kendilerinin de ifade ettiği gibi "Ömür Boyu Garanti" vazgeçilmez bir şirket politikası olmuş durumda. JanSport 'un kendi internet sitesinden de ulaşılabilecek ve 1976'dan beri değişmeyen politikası şu şekilde:

"JanSport olarak 1976'dan beri değişmeyen kalitede, yüksek mühendislikte çantalar üretmekteyiz. JanSport sizlere yüksek güvenlikli ve en dayanıklı ürünleri sunar. Eğer ürününüzün başına bir şey gelirse, çantanızda sorun yaşarsanız yalnızca garanti merkezimize geri gönderim yapın. Ürününüzü sizin için ücretsiz olarak düzelteceğiz, eğer düzelmezse yenisiyle ücretsiz şekilde değiştireceğiz. Tüm ürünlerimizi "bir ömür boyu" destekliyoruz ve 1967'den beri kalitemizin adresi tam olarak bu."

Unutulmaması gereken şey, eğer JanSport garantili ve resmi bir ürününüz varsa, herhangi bir sorunda rahatlıkla genel merkezlerine ürününüzü gönderip yaklaşık 4 hafta bir sürede ürününüzün yeni halini alabilirsiniz.


JanSport Çantalarında Yüksek Ürün Çeşitliliği


Kalitesiyle ve yüksek mühendislik ürünü çantalarıyla dikkat çeken JanSport, aynı zamanda yüksek ürün çeşidiyle tüm kullanıcılarının, özellikle de okul çocuklarının bir numaralı favorisi haline geliyor. Türkiye'de de neredeyse yüzlerce farklı modelde çanta satan JanSport, Basit Aksesuar Kılıfı, Yarım Sırt Çantası modelleri, Superbreak Student gibi modelleriyle birlikte, öğrenciler için hem küçük hem de büyük sırt çantası modelleri imkânını sunuyor.

Aynı zamanda çok renkli ve JanSport tasarımcıları tarafından özel imzalı üretilmiş ürünlerle birlikte her renkte ve çeşitte sırt çantası bulmanızı mümkün kılıyor. Küçükten büyüğe herkesin tercihi haline gelen bu çantalarda hem iş hayatınızda çok klas bir JanSport İş Çantası sahibi olabilir, hem spor hayatınız için JanSport Omuz Çantası tercih edebilirsiniz.


JanSport Çanta Fiyatları


Türkiye'de üretilen diğer yerli çantalara göre biraz daha yüksek fiyat görünse de, JanSport, kesinlikle verilen parayı hak eden bir çanta tanımını gönül rahatlığı ile diyebiliyoruz. 2019 yılı baz alındığında Türkiye pazarında ayaklı büyük çanta modelleri 700 liraya kadar çıkabiliyor. Ancak JanSport 'un küçük el çantalarını ve aksesuar kılıfı olarak kullanılan çanta modellerini 50-60 Türk Lirası civarına da bulmak mümkün. Elbette fiyat farkının tek sebebi tasarımı, üzerinde uğraşılan ekstra özel imzaları ve çantaların farklı bölümleri. JanSport, en uygun ürününe dahi aynı dayanıklılık güvencesini sunmakta. Özellikle Superbreak segmentli JanSport sırt çantaları; lise, kolej, üniversite öğrencilerinin Okul Çantası ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak üretilmiştir. En çok rağbet gören ürünler arasındadır.
 

JanSport'un resmi ürünlerine mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın