Keman ve Gitar Kursları Başlamadan İndirimleri Yakalayın

EditörSeleden29/08/20170 YorumlarMüzik,
 
Yaylı müzik aletleri öğrenmek isteyen öğrenciler için keman ve gitar kursları başlamak üzere. Her yıl güz dönemi başlayan müzik kurslarına hazırlıklarınızı yapın. Keman, keman taşıma çantası, keman teli ve yaylı müzik aleti aksesuarlarınızı şimdiden set olarak alabilirsiniz. Böylelikle indirimli fiyatlardan faydalanmış, enstrümanınızı hazırlık öncesinde temin etmiş olursunuz. 
 
Gitar ve keman sıklıkla öğrenilmek isteyen, öğrenmesi kolay ve pratik müzik aletleridir. Klasik gitar, akustik gitar başta en çok talep gören gitar modelleridir. Gitar modelleri içerisindeki farklılıklara, öğrencinin yaşı ve boyuna göre gitar boyları bulunmaktadır. Kemanda olduğu gibi gitarda da 1/2, 3/4, 4/4 gibi gitar ölçüleri bulunmaktadır. 
 
Aşağıdaki tablodaki örneklere bakarak, sipariş vermek istediğiniz gitar veya kemanı bulabilirsiniz. 
 
Gitar Boyu YaşBoy
1/4 Gitar:2 - 5 Yaş85 - 95 cm
1/2 Gitar:5 - 8 Yaş1.15 - 1.30 m
3/4 Gitar:8 - 12 Yaş1.35 - 1.50 m
4/4 Gitar:12 Yaş ve üstü1.50 m ve sonrası
 
Yeni başlayanlar için Manuel Raymond gitar, orta ve üst seviye gitaristler için Admira, Almira, Almansa, Altamira, Arenas, Epiphone, Extreme, Jay Turser, Rosa, Rodriguez, Washburn gitar modelleri tavsiye ediyoruz. Her bütçeye uygun müzik aleti ve aksesuarları için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
Keman Boyu YaşKol Boyu
1/4 Keman:4 - 7 Yaş47 cm
1/2 Keman:6 - 10 Yaş51 cm
3/4 Keman:9 - 11 Yaş56 cm
4/4 Keman:11 Yaş ve üstü58.5 cm

 

Yeni başlayanlar için Manuel Raymond keman, orta ve üst seviye kemancılar için Carlovy keman öneriyoruz.  Yeni başlayanlar için Manuel Raymond gitar, orta ve üst seviye gitaristler için Admira, Almira, Almansa, Altamira, Arenas, Epiphone, Extreme, Jay Turser, Rosa, Rodriguez, Washburn gitar modelleri tavsiye ediyoruz. Her bütçeye uygun müzik aleti ve aksesuarları için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

Kız çocukları pembe gitar isterler. Anne ve babalarsa ucuz gitar aramaya koyulurlar. Gitar hangi renkte olursa olsun ucuz ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Gitar markaları, gitar modellerini insanların öğrenme ve çalma alışkanlıklarına göre oluştururlar. Aynı kriterler keman markaları tarafından da belirlenmiş olup, bir standart haline getirilmiştir. Keman fiyatlarımızı incelemek ve satın almak için mağazamızdan destek almayı unutmayın. 

Yorum Yazın